Gökhan Özen'den Arapça 'Budala' hazırlığı!

(DHA)- GÖKHAN Özen, büyük bir aşkın anlatıldığı bir dizi projesi üzerinde çalıştıklarını, Türkiye’de çok sevilen ‘Budala’ şarkısını Arapça söyleyebileceğini söyledi.

Magazin

Gökhan Özen'den Arapça 'Budala' hazırlığı! Zeynep Özek’in hazırladığı Birleşik Arap Emirlikleri’nden uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalında 'Turki Extra' programında soruları yanıtlayan Gökhan Özen, Ortadoğu ülkelerinde ‘Sevda Çiçeği’ dizisi ile tanınarak, sevildiğini bildiğini, yeni bir dizi projesi üzerinde çalıştıklarını anlattı. Özen, şöyle konuştu:

"Büyük bir aşk içeren çok güzel bir dizi projesi hazırlıyoruz. Umuyorum ki, hem Türkiye, hem Ortadoğu’da yayınlanacaktır. Oradaki sevenlerimin de çok seveceklerini umuyorum. Çünkü çok büyük bir aşkın anlatıldığı dizi hazırlıyoruz."

Özen, Arapça şarkı söylemeyi planladığını, bir single düşüncesinin bulunduğunu ifade ederken, “Bir bestemi Arabistan’da, Arapça sözlerle çekebiliriz. Bu şarkı belki ‘Budala’ olabilir. ‘Budala’ ile ilgili Arapça sözler yazıp gönderen söz yazarlarımız da var” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: