Gökhan Özoğuz'dan Hadise'ye şok sözler!

Hadise Harbiye konseri öncesi “Mekanın sahibi geri geldi” paylaşımında bulunmuş, bu paylaşım yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Gökhan Özoğuz bu sözleri sert bir dille eleştirdi.

Magazin

Gökhan Özoğuz'dan Hadise'ye şok sözler! Hadise, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konserde "Mekanın sahibi geri geldi" sözleriyle meslektaşlarına taş atmış, popçular arasında 'Mekanın sahibi kim?' tartışması başlamıştı. Hadise'nin bu sözleri 'O Ses Türkiye' programında bir dönem birlikte jüri üyeliği yaptığı Gökhan Özoğuz'a soruldu.

'O Ses Türkiye' jürileri 'MasterChef'te yarışacak!

'O Ses Türkiye' jürileri 'MasterChef'te yarışacak!"Bunu iddia eden insanları sevmem"

Önceki gün görüntülenen Athena'nın solisti Özoğuz'a magazin muhabirleri “Popta mekanın sahibi kim?” diye sordu. Bu tarz tartışmaları bayağı ve komik bulduğunu söyleyen şarkıcı, “Ben hayatımda böyle şeyleri konuşmayı sevmem ve bunu iddia eden insanları da sevmem. Herkes müziğini yapmalı.” açıklamasında bulundu. Gökhan Özoğuz’un eski jüri arkadaşına yaptığı üstü kapalı bu yorum ise baya konuşulacak gibi.

Hadise'nin mavi tulumu sosyal medyadan onay alamadı!

Hadise'nin mavi tulumu sosyal medyadan onay alamadı!Athena Gökhan'dan flaş itiraf!

Athena Gökhan'dan flaş itiraf!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: