Gökhan Taşkın'dan 'arkadaşını vurdu' iddiasına açıklama geldi!

Beyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurduğu iddia edilen Flash TV ana haber Gökhan Taşkın konuyla ilgili konuştu.

Magazin

Gökhan Taşkın'dan 'arkadaşını vurdu' iddiasına açıklama geldi! Flash TV ana haber Gökhan Taşkın'ın, Beyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurduğu iddia edilmişti.

Taşkın, "Ortada ne vurulma ne kavga var. Benimle alakası yok"dedi.

İşte Gökhan Taşkın'ın o açıklamaları:

Hayır canım böyle bir olay yok. Şu anda Flash TV’de işimin başındayım. Yani televizyondayım. Ben ne gözaltına alındım, ne de başka bir şey. Gece ufak bir olay oluyor, benim üzerinden böyle haberler yapılıyor. Ben de şaşkınım.

VURULMA BİLE YOK UFAK BİR ŞAKALAŞMA
Tabii ki hayır. Böyle bir şey olsa şu an seninle telefonda konuşuyor olmaz, emniyette olurdum. Vurulan arkadaşım, aslında buna vurulma bile diyemeyiz. Benimle de hiçbir ilgisi yok.

ORTADA NE KAVGA, NE KARGAŞA NE DE VURULMA VAR
Bak yayılan haber yalan ve benimle hiçbir ilgisi yok. Ortada ne kavga, ne kargaşa ne de vurulma var. Sokak ortasında ufak bir şakalaşma vaziyeti yaşandı ve sanki bu olay bir vukuatmış, vurulmaymış gibi yansıtıldı. Vurulmayı bırakın ortada yaralanma bile yok. Arkadaşım ufak bir olay yaşıyor, oradan hastaneye götürüyoruz ve ben de olayla ilgili ifade veriyorum o arada.

ALKOLLÜ DEĞİLDİM, KİMSEYİ VURMADI, O KİŞİ ARKADAŞIM
Evet benim ruhsatlı silahım. Vurulduğu iddia eden kişi benim arkadaşım. Zaten şikayetçi değil bir şey değil. Ortada şikâyet bile yok. Bir şakalaşmayı ciddi bir olay gibi haberlere çevirdiler. Ben de söylendiği gibi alkolde yoktu. Arkadaşım da vardı. Ufacık bir olay ve benlik durum yok. Ben sabahtan beri televizyondayım ve çalışıyorum. Haber bulamayıp böyle haber yapmışlar. Ne kavga, ne gürültü, ne arbede. Hiçbir şey yok.

Ünlü sunucu arkadaşını vurdu!

Ünlü sunucu arkadaşını vurdu!Kaynak: medyaradar.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: