GÖKHAN'IN DAVASI SÜRÜYOR

Eski milli basketbolcu Gökhan Demirkol'un, oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla aldığı 5 yıl 10 aylık cezanın Yargıtay tarafından bozulmasının ardından davanın yeniden görülmesine başlandı.

Magazin

GÖKHAN'IN DAVASI SÜRÜYOR Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın dünkü duruşmasına taraflar adına avukatları katıldı. Demirkol'un avukatı Rıdvan Yıldız tüm raporlarda, Gamze Özçelik'in olay anında koma halinde olduğu ve tepki vermediğinin belirtildiğini söyleyerek, tepki vermeyen bir insanın bacağının L şeklinde olmasının açıklanamadığını iddia etti. Yıldız, bu konunun Adli Tıp Kurumu'ndan sorulmasını istedi. Özçelik ve Demirkol'un olaydan bir gecce önce telefonla görüştüğünü vurgulayan Yıldız, görüşmeye ilgili tutanağın mahkeme tarafından baz istasyonu tespit raporlarıyla istenmesini talep etti.

Gökhan Demirkol'un anne ve babası Adliye çıkışında gazetecilere yaptıkları açıklamada, 'Büyük bir iftirayla karşı karşıya kaldık. Çocuğumuz böyle bir şey yapmadı' diye konuştu. Mahkeme bozma kararına uyup, Özçelik'teki ağır nöroz bozukluğunun olay nedeniyle gerçekleştiği belirlenirse, Demirkol'un cezası en az 10 yıla çıkacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: