GÖKNUR BOMBA GİBİ GELİYOR!

Göknur, kariyerindeki ilk solo albümü ile tüm dikkatleri üstüne çekti. Yunanistan'ın ünlü bestecisi Kiryakos Papadopulos, Türk kızına övgü yağdırdı.

Magazin

GÖKNUR BOMBA GİBİ GELİYOR!  Yunan müziğini ve Türk popüler müziğini ilk solo albümünde birlikte yorumlayan genç şarkıcı, albümünde yer alan şarkıları ile radyo listelerinde her geçen hafta zirveye tırmanıyor. Başarılı yorumcu kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci olarak ta albümüne imzasını atan genç şarkıcı otoriteler tarafından geleceğin yıldızı olarak ifade ediliyor. Bu yorum sadece Türkiye'de yapılmıyor. Yunanistan'ın ünlü bestecisi Kiryakos Papadopulos, Göknur'un albüm repertuarını ve solist performansını en çok beğenen isimlerin başında geliyor. Papadopulos'un, Göknur ile ilgili yorumları genç şarkıcının Yunanistan'da da büyük ilgi görmesini sağladı.

'Kime Ne' isimli ilk solo albümünde Türkçe yorumlarının yanında Yunanca yorumları ile de Yunanistan'da beğeni kazanan ve albümü bu ülkede de satan genç şarkıcı şimdiden tamamı Yunanca olan bir repertuar için kolları sıvadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: