Göksel'den farklı konsept

Söz yazarı, besteci ve aynı zamanda güçlü sesi ve yorumu ile Türk pop müziğinin etkileyici vokallerinden Göksel, 28 Şubat akşamı Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde İş Sanat Sahnesi'nde özel bir performansa imza attı.

Kültür-Sanat

Göksel'den farklı konsept Yoğun istek üzerine 3 defa bis yaptı!

Gülmek için Yaratılmış, Mektubumu Buldun mu, İnleyen Nağmeler ve daha bir çok unutulmaz şarkıların yanı sıra Aşkın Yalanmış, Denize Bıraksam gibi sevilen şarkılarını da seslendiren sanatçı, konser bitiminde seyirciden gelen yoğun istek üzerine üç defa bis yaparak tekrar sahne aldı.

''Şarkılar kadar unutulmaz bir gecce olsun. ''

Konser biletleri aylar önceden tükenen geccede sevilen sanatçı duygularını: ''Bu akşam çok kıymetli müzisyen arkadaşlarımız ile bir aradayız. Gerçekten hepimizin hatıralarında derin izler bırakmış şarkıları söyleyeceğiz. Sinema Senfoni Orkestrasına ve şefimiz Serdar Yalçın'a teşekkür etmek istiyorum. Bu gecfe söyleyeceğimiz şarkılar kadar unutulmaz bir gecce olmasını diliyorum. '' sözleri ile ifade etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: