Göksel'den hayranlarına: "Sizce depresyonda mıyım?"

Şarkıcı Göksel, konserinde hayranlarına "Beni yıllardır maalesef depresyonda biliyorsunuz. Sizce depresyonda mıyım?" diye sordu. "Hayır" yanıtını alınca ise keyfi yerine geldi.

Magazin

Göksel'den hayranlarına: "Sizce depresyonda mıyım?" Yaz sezonunu yoğun bir konser temposuyla geçiren Göksel, bulduğu ilk fırsatta tatile çıktı. Tatilinin ardından ilk konserini ise Antalya'da verdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde binlerce hayranıyla bir araya geldi. Konserde iki farklı kostümle sahne alan şarkıcı, küçük bir hayranıyla da düet yaptı. 'Merhaba Antalya' diyerek, Antalyalıları selamladıktan sonra şarkıcı, "Hepimiz için kıymetli, çok özel günde bir arada olduğumuz için, Antalya'da olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum. Bayramımız kutlu olsun" diyerek sevenlerinin bayramını kutlamayı ihmal etmedi.

Göksel'in bikinili paylaşımı yürekleri hoplattı!

Göksel'in bikinili paylaşımı yürekleri hoplattı!Sesiyle hayranlarını hem büyüleyen hem de eğlendiren Göksel, duygusal şarkılarıyla da hüzünlendirdi. Göksel, hayranlarına, "Sizi depresyona sokmak istemezdim. Fakat benim yazdığım şarkıların bazıları sizi bir hayli depresyona sokuyor, biliyorum. Şimdi birini daha söyleyeceğim, mecburum. Beni yıllardır maalesef depresyonda biliyorsunuz. Sizce depresyonda mıyım? diye sordu. 'Hayır' yanıtını alınca rahatlayan şarkıcı, 'Hah, hele şükür' diyerek konserine kaldığı yerden devam etti. Konser bitişinde ise Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Göksel'e çiçek verdi.

Göksel'den farklı konsept

Göksel'den farklı konseptGöksel çocuklar için imzaladı!

Göksel çocuklar için imzaladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: