Göksel'den ilginç benzetme!

Göksel yeni albümü “Sen Orda Yoksun” ile ilk radyo programı olarak Best FM’de Yasemin Şefik’e konuk oldu. Kahkaha dolu programda Göksel’den ilginç açıklamalar geldi.

Kültür-Sanat

Göksel'den ilginç benzetme! "Albüm kapağımı seçmem aylar aldı. Yapımcım Deniz Erdem klasik albüm kapaklarını değil Moskova’da çektiğimiz fotoğraflardan oluşan flu fotoğrafı seçti. Hiç ummadığım arkadaşlarım albüm kapağı flu olmuş dedi. Bu beni şaşırttı. Ancak benim zaten kafam flu” diyerek kahkahalarla güldü.
Canlı yayında Yasemin Şefik’in; bir de tanımadığımız bir Göksel var, ‘Topağacındaki evinde, gözlükleri, pijamalarıyla o nasıl biri’ diye sorunca;

“Gözlükle çok görünmek istemiyorum. Gözlerimin ileri derece bozuk olduğunu herkes biliyor. O Göksel arkadaşlarıyla, evde, okuyan, gezen biri. Diğer ben ise sahnede herkesin gördüğü Göksel” dedi… Eskisinden daha rahat olduğunu anlatan sanatçı; “Eskiden rahatsız olurdum gözlükle görünmeyeyim diye. Artık belli olmaz bir sonra ki albümde gözlüklü albüm kapağım bile olabilir” dedi.

DEPRESYONLU TÜRKAN ŞORAY’DAN COOL KADINA!

“Hep bir yağmurlusun, fotoğrafları Moskova da çekmişsin, görüntün Londra” ne diyeceksin bu duruma diye soran Yasemin Şefik’e Göksel’in yanıtı yine şaşırtıcı oldu. “Daha önce de Türkan Şoray’a benzetiyorlardı. Depresyon, acılar, şarkılar derken. Şimdi de o depresyonlu Türkan Şoray’dan sonra cool kadına benzetiyorlar.”dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: