Gomez dalga geçti, Bieber karşılık vermedi

Herkes Justin Bieber'ın, Selena Gomez'e ne cevap vereceğini beklerken, Bieber sakinliğini korudu.

Dünya Magazin

Gomez dalga geçti, Bieber karşılık vermedi Justin Bieber’ın son günlerde basınla arasının pek iyi olduğu söylenmez. Bieber için her şey üst üste gelirken hakkında söylentilerde bitip tükenmiyor tabiî ki. Basına olan öfkesi ise “aşk acısı” olarak değerlendirilirken eski sevgilisi Selena Gomez’in yaptığı açıklamalarda bu duruma tuz biber olmuştu.

Gomez katıldığı bir programda Bieber’ın ağladığını gülerek anlatmasından sonra herkes Justin Bieber tarafından gelecek hareketi bekliyordu. Ve o hareket geldi ama beklenilen gibi olmadı. Herkes Justin’den hırçın bir tavır beklerken o Gomez’in çocukca davranışına uymadı. Hatta yakın çevresini de bu konuyla ilgili uyardı. Justin Bieber yakın arkadaşlarını eski sevgilisi hakkında hiçbir kötü sözcük kullanmamaları konusunda uyardı ve herkesi kendi haline bırakılması gerektiğini söyledi.

Justin’in bu sözleri magazin kulislerinde Justin olgunlaştı ve öfkesini kontrol edebiliyor mu yoksa sadece şov mu yapıyor yorumlarına neden olurken, yakın çevresi Justin’in sadece bu sözlere karşı gaza gelmediğini ve Gomez’e aynı şekilde cevap vermeyeceğini söylüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: