Gonca Sağlam: "Ebru Şallı neden sürekli poposunu gösteriyor?"

Ebru Şallı'nın nişanlısı Uğur Akkuş'un boşandığı eşi Gonca Sağlam, teve2'deki 2.sayfa programına konuk olup yaşadıklarını anlattı.

Magazin

Gonca Sağlam: "Ebru Şallı neden sürekli poposunu gösteriyor?" Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un el ele çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine Gonca Sağlam ihaneti öğrenmişti. Geçtiğimiz mayıs ayında Uğur Akkuş ve Gonca Sağlam 10 yıllık evliliğini bitirdi.

Gonca Akkuş'tan şok iddia!

Gonca Akkuş'tan şok iddia!Bugün teve2'de yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu "2. Sayfa" programına konuk olan Gonca Sağlam yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Ben 8 ay boyunca çocuklarımdan uzak kaldım, göremedim. Benim akıl sağlığımın yerinde olmadığını iddia ederek çocuklarımı elimden aldılar. Gittim Bakırköy'e sağlık raporu aldım. Düşünsenize sağlıklısınız, kendi çocuğunuzu görmek için akıl hastanesinde yatmanız isteniyor. 3 ay boyunca Bakırköy'e gittim. Tetkikler yaptılar, testler yaptılar. Amatem'e gönderdiler, bir görevlinin yanında idrarımı yapmak zorunda kaldım. Çocuğuma kavuşmak için katlandım ama çok etkilendim.

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş alyans taktı!

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş alyans taktı!"KONUŞURSAM 500 BİN TL ÖDEYECEĞİM"

Ben boşanırken protokole imza attım, olumlu ya da olumsuz konuşmamam gerek. Konuşursam 500 bin TL ödeyeceğim ama benim çok üstüme gelirlerse konuşurum paramı da öderim. Beni tehdit ediyorlar, elimizde görüntülerin var diye. Ben baygınken yatak odamda çekilmiş görüntüler. Sinem Gedik'in başına gelenler benim başıma da geldi. Star Tv'den aradılar, 'Elimizde çok fena görüntülerin var yayınlamayacağız tabii ki ama haberin olsun' dediler. Beni bayıltmışlar, benim başıma gelen şeyler çok planlı şeyler. Ben de eski eşime tehdit ve şantaj davası açtım.

Gonca Sağlam, geçen günlerde verdiği bir röportajda nişan yüzüğünü gösteren Ebru Şallı için de şu sözleri söyledi:

"Ebru Şallı'ya başından beri kızdığım nokta şu, ben bilmiyordur diye evli olduğunu söyledim, o da benim haberim var dedi. Bir şu sözü beni çok geriyor: 'Gonca Akkuş'un evliliği 4 yıl önce bitti' dedi. Nasıl bitsin, 4 yaşındaydı benim çocuğum zaten. Ama bence Ebru Şallı, muhakeme yapacak bir kadın değil. Ona ne derlerse onu yapıyor. Sürekli de poposunu gösteriyor. Neden anlamıyorum. Ahlak kriterleri de yok bence. Çok yakınından birisi de, Ebru Şallı'nın her şeyini bana anlatıyor. En ufak sırrından en büyüğüne kadar. Hem de benim onun hakkında konuşmamın hoşuna gittiğini söyledi. Gündemde kalmaktan hoşlanan birisi olduğunu dile getirdi. Sanki ben onun kocasını elinden almışım gibi davranıyor."

Ebru Şallı'dan nişan sorularına yüzüklü cevap!

Ebru Şallı'dan nişan sorularına yüzüklü cevap!

Bunlarda ilginizi çekebilir: