Gonca Vuslateri 2020 yılına hızlı bir giriş yapacak!

Gonca Vuslateri önce single çıkaracak sonra da sinema filminde rol alacak.

Magazin

Gonca Vuslateri 2020 yılına hızlı bir giriş yapacak! Oyuncu arkadaşı Fırat Tanış ile "Erkek Arkadaşım Bir Feminist" oyununda oynamaya devam eden Gonca Vuslateri önce single çıkaracak sonra da sinema filminde oynayacak. Bir yıl önce Sezen Aksu tarafından kendisine hediye edilen sürpriz bir Sezen Aksu şarkısı için sanatçının Kanlıca'daki stüdyosunda çalışmalarını sürdüren Gonca Vuslateri ünlü iletişimci Özgür Aras'ın prodüktörlüğünde yeni single çalışmasını Ocak ayının sonunda müzikseverlerle buluşturacak.

Gonca Vuslateri korkuttu!

Gonca Vuslateri korkuttu!Sezen Aksu'nun hediye ettiği şarkı için gece gündüz stüdyoda çalışan Gonca Vuslateri "Tam kendi tarzım, kendi standartlarıma göre bir şarkı ve söylemekten çok keyif alıyorum. Özgür ile yollarımız kesişince bu şarkının doğru zamanına karar verdik ve şimdi stüdyodayız. Usta Sezen Aksu'ya teşekkür ederim. Single deneyimi de benim için değişik olacak. 2020'ye hem sinema filmi hem de single bakalım daha ne sürprizler yapacağım" dedi.

Gonca Vuslateri: 'Mesele dekolte falan değil'

Gonca Vuslateri: 'Mesele dekolte falan değil'Gonca Vuslateri: 5 aydır aşığım haberiniz yok!

Gonca Vuslateri: 5 aydır aşığım haberiniz yok!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: