Gonca Vuslateri-Hakan Altun çifti aşka geldi: Seni pamuklara sarmalar sararım

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri birlikte çekilmiş yeni bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Hakan Altun, takip ettiği herkesi sildiği ve sadece sevgilisini takipte kaldığı ise dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

Gonca Vuslateri-Hakan Altun çifti aşka geldi: Seni pamuklara sarmalar sararım Hakan Altun, bir ay önce Gonca Vuslateri ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri, Hakan Altun’un, Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafının altına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” diye yazması ve Vuslateri’nin de bu sözleri beğenmesiyle ortaya çıkmıştı.

Artık aşklarını saklamayan çift Instagram hesaplarından ortak bir paylaşımda bulundu. İkili, birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını yayınlandı. Hakan Altun fotoğrafa Müslüm Gürses'in "Kal Benimle" şarkısını eklerken, Gonca Vuslateri, fonda Sezen Aksu'nun 'Erkek Güzeli' isimli şarkısını kullandı.HAKAN ALTUN HERKESİ SİLDİ

Bu arada Hakan Altun, Instagram'da herkesi takipten çıkardı. Bir tek sevgilisi Gonca Vuslateri'yi takipte kalan şarkıcı, adeta "senden başkasını görmek istemiyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: