Gonca Vuslateri ile Özgür Mumcu el ele yakalandı!

Gonca Vuslateri ile Özgür Mumcu, Cihangir'de el ele yakalandı. İkilinin görüntüleri "Aşk mı yaşıyorlar?" sorusunu akıllara getirdi. Vuslateri yaklaşık bir yıl önce Burak Ertoğan'la olan evliliğini sonlandırmıştı.

Magazin

Gonca Vuslateri ile Özgür Mumcu el ele yakalandı! Bir yıl önce ses mühendisi Burak Ertoğan’dan boşanan oyuncu Gonca Vuslateri, Özgür Mumcu ile el ele yakalandı. Efsane gazeteci Uğur Mumcu’nun oğlu olan Özgür Mumcu ile Gonca Vuslateri'yi tv100 magazin ekibi görüntüledi. Bu sabah ekrana gelen görüntülerde iki aşık önce Cihangir’de bir mekanda arkadaş grubuyla sohbet ediyor, daha sonra da sokakta el ele yürüyor. Sokakta ellerini havaya kaldırarak ilginç hareketler de yapan ikili daha sonra Cihangir’de bir apartmana giriyor. Sokakta ellerini havaya kaldırarak ilginç hareketler de yapan ikili daha sonra Cihangir’de bir apartmana giriyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: