Gönder Gitsin'in yayın tarihi belli oldu!

Gönder Gitsin adlı yarışma programının yayın tarihi netleşti.

Magazin

Gönder Gitsin'in yayın tarihi belli oldu! Fox TV'de ekrana gelecek olan "Gönder Gitsin" adlı yarışma programının yayın tarihi belli oldu.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Timur Acar’ın yaptığı ve Karga Seven Pictures’ın Türkiye’deki ilk projesi olan “Gönder Gitsin”, 24 Haziran'da başlıyor.

Programın ilk konukları oyuncu Mert Fırat ve Melis Birkan olacak. Arife gününden başlayarak bayram boyunca devam edecek olan yarışmada, bayramın 1. günü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ve “Miss Model of World” birincisi ve oyuncu Sevcan Yaşar yarışacak. “Şevkat Yerimdar” dizisinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak ise bayramın 2. Günü “Gönder Gitsin” diyecekler.

Alışılmışın bir hayli dışında bir formata sahip olan “Gönder Gitsin” de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç fotoğraf ve uygun olmayan bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor.

Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. Uygun olmayan fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda ilk önemli adımı atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 150.000 TL.

Yarışmanın 24 Haziran'da yayınlanacak ilk bölümünün konukları Mert Fırat ve Melis Birkan, "İhtiyaç Haritası" isimli sosyal sorumlukluk projesine destek olmak için 150.000 TL’lik büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Ayrıca, Mert Fırat'ın melodik sesi ve Melis Birkan'ın ilginç danslarıyla izleyiciyi sürprizler bekliyor olacak.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: