GÖNÜL YARASI'NA AŞK TEDAVİSİ

İki yıl önce eşinden boşanan usta yönetmen Yavuz Turgul'la geçen yıl Amerikalı sevgilisinden ayrılan Meltem Cumbul aşk yaşıyor! İkilinin aşkı, 'Aşk Yakar' dizisinin setinde alevlenmiş!..

Magazin

GÖNÜL YARASI'NA AŞK TEDAVİSİ 2004'te 'Gönül Yarası' filminde birlikte çalışan yönetmen Yavuz Turgul ile başrol oyuncusu Meltem Cumbul'un aşkı Yeşilçam'da herkesin dilinde. İkilinin aşkının, Turgul'un senaryosunu yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği, Cumbul'un ise Özcan Deniz'le başrolü paylaştığı 'Aşk Yakar' dizisinin setinde alevlendiği söyleniyor. 62 yaşındaki Turgul ile 38 yaşındaki Cumbul'un aralarındaki yaş farkına aldırmadıkları belirtiliyor.

'Muhsin Bey' ve 'Eşkıya' gibi Türk sinemasının çok önemli filmlerine imza atan Yavuz Turgul, iki çocuğunun annesi oyuncu eşi Itır Esen'den iki yıl önce boşanmıştı. Meltem Cumbul ise mimar eşi Çağlayan Tuğal'dan ayrıldıktan sonra iki yıl Los Angeles'ta kalmış ve burada kendisinden 12 yaş küçük Amerikalı aktör Marc Senter ile aşk yaşamıştı. Sevgilisinden ayrılan güzel oyuncu, geçtiğimiz mart Türkiye'ye dönmüştü.

'Aşk Yakar' dizisinin çekimlerinin başlamasıyla birlikte Yavuz Turgul ile Meltem Cumbul aşkı da ortaya çıktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: