Google'dan yeni bir tablet geliyor

Sonbaharda tanıtılması beklenen tablet iddiaya göre 8.9-inçlik bir ekrana sahip olacak.

Yaşam

Google'dan yeni bir tablet geliyor 7-inç ekrana sahip iki Nexus tableti kullanıcıların beğenisine sunan Google, Android ekosisteminde tablet kategorisinin canlanmasına büyük katkı sağladı. Google'ın 10.1-inçlik Nexus 10 tablet modeli ise ekran boyutunda olsa da gerek kullanıcılardan beklenen ilgiyi göremedi. Yine de Google Play'de bütçe dostu bir fiyattan satılan cihaz büyük ekranlı bir tablet satın almak isteyenler için hala ideal bir seçenek olarak değerlendirilyor.

Google'ın 2014'te Nexus 7 ve Nexus 10 tabletlerin güncellenmiş versiyonlarını tanıtması beklenedursun, IHS Technology'nin kıdemli yöneticilerinden Rhoda Alexander yaptığı bir röportajda, Google'ın bu yıl yüksek performanslı 8.9-inç ekran boyutuna sahip yeni bir tablet hazırlığında olduğunu iddia etti. Google'ın doğrudan iPad mini'yi hedef alacak 8-inç ekrana sahip bir tablet hazırladığı uzun süreden beri dillendirilen bir gelişme ancak, 8.9-inçlik bir boyut sürpriz olarak değerlendirilebilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: