’Görevimiz Tehlike 2’ TRT 1'de!

IMF ajanı Ethan Hunt’ın çok tehlikeli bir virüsün kötü ellere geçmemesi için verdiği nefes kesici mücadele, saat 21.35’te TRT 1 ekranlarında olacak.

Kültür-Sanat

’Görevimiz Tehlike 2’  TRT 1'de! TRT 1 yabancı sinema kuşağı Salı akşamı yayınlanacak ’Görevimiz Tehlike 2 ‘ ile devam edecek. Geçen hafta yayınlanan birinci bölümün ardından Ethan Hunt’ın yeni görevi, çok tehlikeli bir virüsün kötü ellere geçmesini engellemek olacak. Ethan’ın aksiyon ve macera dolu mücadelesi Salı akşamı saat 21.35’te TRT 1’de yayınlanacak.

Orijinal adı ‘Mission Impossible 2’ olan filmin yönetmenliğini John Woo’nun üstlendiği serinin ikinci filminde, üstleri tarafından göreve dönmeye ikna edilen Ethan, bilim insanları tarafından üretilen çok güçlü bir virüsün tehlikeli ellere geçmesini engellemek için harekete geçer. Sean Ambrose isimli emekli IMF ajanı bu virüsü elde edip satmak istemektedir. Dünyanın en ünlü ve en gizli ajanlarından biri olan Ethan Hunt ise Ambrose'nin peşine düşer. Ambrose, Ethan'ı etkisiz kılabilmek adına onun eski sevgilisi olan Nyah Hall'u işin içine sokmaya karar verir. Planı tutacaktır... En azından bir süreliğine...

Başrollerinde Tom Cruise, Antony Hopkins ve Thandie Newton’un yer aldığı 2000 yapımı film, Salı akşamı saat 21.35’te TRT 1 ekranlarından yayınlanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: