Görgülü annenin görgüsüz kızı!

Sakıp Sabancı'nın kızı Sevil sabancı ve Eran Tapan kızları Melisa Tapan, önceki gün beachte taktığı 27 bin liralık deri çantası ile alay konusu oldu.

Sosyete

Görgülü annenin görgüsüz kızı! Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'nın, Eran Tapan ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa Tapan, son olarak 'Aries' fiminde rol almış ve oyunculuğa mı soyunuyor haberleri ile gündeme gelmişti. Tapan, önceki gün verdiği pozlarla ise şaşırttı. Beachte olduğu görülen Tapan'ın elindeki çanta dikkatlerden kaçmadı. Dünyaca ünlü bir markaya ait deri çantanın fiyatı ise dudak uçuklattı. 27 bin lira değerindeki deri çantası ile poz veren Melisa Tapan'ı görenler, "Deri çanta beachte kullanılır mı?" demekten kendini alamadı. Mütevazi tavrı ile bilinen annesi Sevil Sabancı'nın aksine, lüks tutkusunu gözler önüne seren Melisa, eleştiri oklarının hedefi oldu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: