GÖRMEZLİKTEN GELDİLER

Tamer Karadağlı ve Seda Sayan artık birbirlerine selam bile vermiyor

Magazin

GÖRMEZLİKTEN GELDİLER Birlikte rol aldıkları Fedai adlı dizi reyting engeline takılan Seda Sayan'la Tamer Karadağlı, selamı sabahı kesti. Akmerkez'de karşılaşan ikili birbirini görmezden geldi.

Reyting kurbanı Fedai'de rol alan Sayan ile Karadağlı, Akmerkez'de birbirlerini görmezden geldi.

Çok değil, daha bir kaç hafta öncesine kadar birbirlerini yere göğe sığdıramayan Seda Sayan ile Tamer Karadağlı şimdilerde birbirine bir selamı dahi çok görür oldu. Fedai adlı dizide rol aldıkları dönemde aralarında aşk söylentileri çıkan ikili, önceki gün Akmerkez'de karşılaşınca iki yabancı gibi davrandı.

REKLAM BİTTİ

Dizinin reklamı için her türlü yola başvuran Seda Sayan, o dönemde programına konuk ettiği Karadağlı'yla aralarında çıkan aşk söylentilerine rağmen yakınlaşmaktan geri kalmamıştı.

Ancak Seda Sayan'ın tüm çabalarına rağmen Fedai izleyici toplayamayarak yayın hayatına nokta koydu. Kısacası dizi bitti, aşk da bitti. Aynı mekanda yolları kesişen iki ünlü, kanlı bıçaklı düşman gibi davranarak, başlarını çevirdi ve 'sanatçıdan dost olmaz' sözünü özetledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: