GOSSİP GİRL OLAY YARATTI

Senaryo gereği grup seks yapacak olan Gossip Girl ekibi, ilk önce yumuşak sonra sert bir dille uyarıldılar ama dinlemediler. Öpüştüler, seviştiler... Ve bu kez başları gerçekten dertte olabilir...

Magazin

GOSSİP GİRL OLAY YARATTI Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Gossip Girl adlı gençlik dizisinin başı bu kez gerçekten dertte. Kısa bir süre önce dizi oyuncularının senaryo gereği grup seks yapacağı haberlerinin yayılması üzerine Amerikan Ebeveyn TV Konseyi, çileden çıkmıştı. Dizinin yapımcılarını eleştiri bombardımanına tutan Türkiye'deki RTÜK benzeri konsey, tanıtımlarda "1 Gece, 2 Tecrübe, 3'lü Sevişme" sloganıyla yer alan üçlü seks sahnesinin gösterilmemesi için dizinin yayınlandığı kanal CW Network'ü katı bir dille uyardı.

AMERİKA'DA OLAY OLDU

Ancak konsey, ne Gossip Girl ekibine ne de CW televizyonuna sözünü geçirebildi. Tüm tepkilere ve uyarılara rağmen olay sahneler dizinin 9 Kasım'da Amerika'da yayınlanan bölümünde ekrana taşındı.

İşte o skandal video:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: