GÖSTERİŞ ÖN PLANDA

2012-2013 kış sezonunda neler ön planda?

Magazin

GÖSTERİŞ ÖN PLANDA Alternatif 90’lı yılların indie yaşam tarzını akla getiren Brighton temasında hareketli ve desenli örgüler, motifli gömlekler ve büyük ceketler önemli rol oynuyor. Bu yılın trendlerini yansıtan ve erkek sokak stiline yeni bir bakış açısı getiren temada ‘gösteriş’ ön planda.

Trellick temasında 70’li yılların Londra modasının etkileri hissediliyor. Geleneksel Afrika desenlerinin günlük ceketlerde ve yün paltolarda kullanıldığı koleksiyon sokak stiline yeni bir soluk getiriyor. Siyah ve beyazın klasik ve retro kalıplarla anlatıldığı Trellick temasında pantolan askıları, ten rengi deriler ve kuşakların bulunduğu aksesuarlar da önemli detaylar arasında yerini alıyor.

George Best, Mick Jagger, David Bowie ve The Faces gibi 70’li yılların unutulmaz kahramanlarından ilham alan Kings Road teması tüylü ve simli parlak kumaşları ile fark yaratıyor. Suni kürk süslemeleriyle zenginleştirilen koleksiyon ön plana çıkmak isteyen erkekler için tasarlanmış. Koyu renklerin bütün ürünlerde kendini gösterdiği temada 70’li yıllar geri dönüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: