Goya kabininde Papa DJ geçiyor!

Karaköy'e dönüşüyle adından sıkça söz ettiren Goya, sürprizlerine bir yenisini daha ekledi: Cote D'azur'un popüler ismi, Buddha Bar Monte Carlo resident Dj'i ve Radio Monte Carlo'nun yayın direktörlüğünü yürüten "Papa DJ" 11 Kasım Cuma günü Karaköy Goya’da!

Diğer Haberler

Goya kabininde Papa DJ geçiyor! Özel lezzetlerin iyi müzikle buluştuğu, şehrin nabzını kaliteli eğlence anlayışıyla tutan Goya, İstanbul geccelerini bu hafta müzik dünyasının aranılan ismi Papa DJ ile renklendiriyor.

11 Kasım Cuma gecesi Goya’da geccenin ritmine kendine has etnik tınılarıyla yön verecek olan Papa'ya, Murat Tokuz ve Radio Istanbul kuruculari Dj Khaikhan ve Sercan Ozan eşlik edecek.

Karaköy'e dönüşüyle semtin havasını değiştiren, yeni dekorasyonuyla büyük beğeni toplayan Goya, Cuma geccesi eğlencede sınır tanımayanları müziğin efsanevi ismini dinlemeye bekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: