GÖZ ÇAPKINI

Yeşim Salkım ile nikah masasına oturan Hakan Eratik, Hafta Sonu’na verdiği röportajda göz çapkını olduğunu itiraf etti:

Magazin

GÖZ ÇAPKINI “Yeşim benim ‘göz çapkını’ olduğumu söylemiş. Evet, doğru... Tutamıyorum kendimi, o da uyanık olduğu için hemen yakalıyor. Bu arada ben de onun her şeyine karışırım. Sanırım her kadın, hayatındaki erkeğin ona çekidüzen vermesini sever.”

Yeşim’in delikanlı tavrına aşık oldum

Geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım ile nikah masasına oturan Hakan Eratik, şimdi eşini yere göğe sığdıramıyor. Nikah sonrası ilk kez Hafta Sonu dergisine konuşan Eratik, “Zaten ilk tanıştığımızda evlenme teklifi etmiştim. Yani daha fazla beklemenin anlamı yoktu. Bu yüzden de hiç planlamadan nikah masasına oturduk. O hem mükemmel bir eş hem de muhteşem bir oyuncu” dedi.

Yeşim Salkım’la “Sessiz Gemiler” dizisinin setinde tanıştınız. Hiç sevgili olacağınız aklınıza gelir miydi?
- Mümkün değil, aklımın ucundan geçmezdi. Yeşim Salkım diye birinin var olduğunun farkındaydım ama benim hayatımda bir Yeşim Salkım nasıl olur onu hiç düşünmemiştim. Yeşim Salkım’ı izlerken “Ah benim sevgilim olsa nasıl olur acaba” gibi bir şey hiç aklımdan geçmemişti. Tamamen bilinçsizce başlayan ve gelişen bir hikayemiz var.

Sonra sevgili oldunuz...
- Çok iyi oldu. ıyi ki onu tanıdım. Gerçekten Rahmetli Osman (Yağmurdereli) Abi böyle bir işe vesile oldu. ‘Sessiz Gemiler’ onun dizisiydi. Yeşim çok doğru ve düzgün biri. ınsanların bir takım ön yargıları mutlaka var ama bunlar çarptırılmış ön yargılar. Ön yargıları yıkmak da dünyanın en zor şeyidir. Allah’tan benim Yeşim’e karşı öyle ön yargılarım yoktu.

Şimdi karı-koca olarak yeniden bir dizide beraber oynar mısınız?
- Neden olmasın...

Yeşim Salkım nasıl bir eş?
- Öncesinde çok iyi bir sevgiliydi şimdi de çok iyi bir eş. Aldığından daha fazlasını veren bir sevgili, eş. Duygusal olarak, sevgi olarak ona verdiğimden çok daha fazlasını aksettiren, bana geri çeviren bir insan. Bu da onun sevgisel anlamdaki vericiliği ilişkide ve iletişimde, doğruluğu, başarıyı getiren faktör oluyor.

Yeşim Salkım’ın en sevdiğiniz özelliği?
- Dürüst olması.

Nesine aşık oldunuz?
- Delikanlılığına.

Yeşim Hanım’ın kıskanç olduğu söyleniyor. Doğru mu?
- Eskiden çok kıskanç değilmiş ya da kıskanç olmadığını söylüyordu. Ben fark ettim ki kıskanç.

Yeşim Hanım sizin ‘göz çapkını’ olduğunuzu söyledi.
- Evet, yakalanıyordum. Ama evlendik. Bitti.

Hâlâ devam ediyor mu göz çapkınlığı?
- Tutamıyorum kendimi, Yeşim uyanık olduğu için yakalıyor.

Yeşim Hanım bir de sizin tembel olduğunuzu söylemiş.
- Evet. Her konuda tembelliğim var.

Neden?
- Bilmiyorum ki. Onu zaten bir üzerimden bir atsam daha neler yapacağım, neler başaracağım.

Peki sizce Yeşim Salkım’ın en kötü yanı nedir?
- Tembelliğimi sürekli yüzüme vurması. Bende kötü giden bir şeyleri gördüğü zaman alıyor eline kılıcı, onun üzerine gidiyor. Bunu benim iyiliğim için kullandığını biliyorum. O yüzden beni sürekli dürtüyor.

Yeşim Hanım’ın babası Dursun Bey, nikahtan iki gün sonra beyin kanaması teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. şimdi durumu nasıl?
- Muayenede beyin felci geçirdiği tespit edildi. Beyin anjiyosu yapıldı ve tıkalı iki damarı açıldı. Hastaneden çıkardık, şu an durumu iyi.

Bu durumda balayını ertelediniz...
- Zaten balayı gibi bir düşüncemiz de yoktu. Çünkü benim dizi çalışmalarım var, Yeşim de yeni albümünü yakında piyasaya çıkartacak.

Her şeyine karışırım

Yeşim Hanım’a karışır mısınız? Saç, makyaj, kıyafet...
- Oooo hepsine karışırım.

Karışınca ne oluyor?
- Tabii ki onu boğacak, bunaltacak düzeyde değil. Akla ve mantığa uygun bir şekilde onun hayatına karışıyorum, bu da onu rahatsız etmiyor. Daha çok hoşuna gidiyor. Sanırım her kadın, hayatındaki erkeğin ona çekidüzen vermesini sever, hoşuna gider.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: