Gözler Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın üstünde!

Aslıhan Doğan'ın şöhreti Arda Turan aşkıyla sınırları aştı.

Magazin

Gözler Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın üstünde! İspanyol basınının adım adım takip ettiği Doğan'ın sosyal medyadaki takipçi sayısı da katlandı. Güzel yengeye İspanya ve Türkiye'den reklam teklifleri gelmeye başladı.

Barcelona'ya transferiyle bütün Avrupa'nın konuştuğu Arda Turan'ın şöhreti sevgilisi Aslıhan Doğan'a da yaradı. Yıldız futbolcunun İspanya'ya götürdüğü ve evlilik düşündüğü Doğan, Türk basının olduğu kadar İspanyol medyasınında takibine girdi.

HERKESİN GÖZÜ ONLARDA

Her adımı haber olan Doğan'ın sosyal medyadaki takipçi sayısı da tavan yaptı. Arda ile birlikte olmadan önce instagram'da 3 bin takipçisi olan sosyetik güzelin bu aşkla birlikte takipçi sayısı da 45 bine yaklaştı. İspanya'da Arda ile birlikte yaşayacak olan Aslıhan Doğan'ın şöhreti paraya çevirmesi de an meselesi.

TEKLİFLERE VETO

Türkiye'den ve İspanya'dan birçok firmanın reklam yüzü yapmak için Doğan'la görüşmeye başladığı öğrenildi. Ancak sosyetik güzelin Arda Turan'dan çekindiği için şimdilik teklifleri geri çevirdiği öğrenildi. Daha önce oyuncu Sinem Kobal'la medyatik bir ilişki yaşayan yıldız futbolcunun, yeni aşkını basından uzak tutmaya özen gösterdiği biliniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: