GÖZLER BU İKİLİDE

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan çifti de mi ayrılıyor... Sanat dünyasının sakin yaşantısıyla tanınan örnek çiftinin evliliği üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia ediliyor.

Magazin

GÖZLER BU İKİLİDE Onan ile Aslantuğ'un 10 yıldır yaşadıkları Kemerburgaz'daki villalarını satışa çıkarmaları ve ardından da Onan'ın yine aynı semtte başka bir daireye taşınması da bu iddiaları güçlendirdi.

Mehmet Aslantuğ villanın satışa çıkarılması iddialarıyla ilgili olarak 'Arzum şu anda Kemerburgaz'da, doğru. Ama evimiz satışa çıkmadı. Orayı ofis olarak kullanıyorum. Evin ipotekli olduğu ve ihtiyaçtan satılacağı iddiaları da doğru değil. Bodrum'da film çekimleriyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Hiçbir problemimiz yok' diye konuştu.

Eşi ile kavga edip evi terk ettiği ileri sürülen Arzum Onan ise Kemerburgaz'daki villayı satışa çıkardıklarını doğruladı. Neden başka bir daireye taşındığı konusunda da Onan şunları söyledi: 'Evi satışa çıkardığımız doğru. Bir ayağımız Bodrum'da. Yılın bir bölümünü orada geçiriyoruz. Ev satışta gözükse de Mehmet orayı ofis olarak kullanıyor. Zaten eşyaların büyük bir kısmı da orada. Ev oturulabilir durumda'

Onan yeni yerleştiği dairede heykel yapacağını söyleyerek 'Yakında bir sergi açmayı da planlıyorum' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: