GÖZÜKARA İKONCAN!

Son zamanlarda magazin dünyasının en gözde isimlerinin başında gelen İvana Sert, Şamdan Plus'a çarpıcı bir röportaj verdi....

Magazin

GÖZÜKARA İKONCAN! Dergiye, yaptığı su sporlarından örnekler sunan sosyetik ikoncan, kendi deyimiyle "adrenalin bağımlısı" olduğunu da kanıtlamış oldu.

'Hayat zaten bir risk'
Moda eğitimi almamasına rağmen hazırladığı mayo koleksiyonu beğenilen sosyetik ikoncan, tek özelliğinin sadece "güzellik" olmadığının altını çizdi. Avrupa'daki moda haftalarında yer almayı hedefleyen İvana Sert, oldukça da gözükara çıktı! Bu yönünü "Bakmayın gözlerimin bal rengi olduğuna, aslında gözükarayım" diyerek anlatan sosyetik ikoncan şöyle konuştu: Sıradan olan hiçbir şey beni etkilemiyor. Farklılıkları olursa tercih ediyorum. Bu nedenle ekstrem sporlar ilgimi çekiyor. Heyecan, adrenalin, tempo, risk her zaman canlı kalmamı sağlıyor. Hayat başlı başına büyük bir risk değil mi zaten."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: