GÖZÜNÜZ DOYSUN!

Özgü Namal’ın bugünkü ortamda ‘Oyunculuktan az para kazanıyoruz. Vallahi bedavaya çalışıyoruz. Yaptığımız iş çok zor’ şeklindeki açıklaması tepki aldı.

Magazin

GÖZÜNÜZ DOYSUN! Oyuncu Özgü Namal, oyuncuların aldıkları paraların abartıldığını düşündüğüne dair bir açıklama yaptı... Yabancı oyuncuların yanında kazançlarını komik bulan Özgü, 'Bu ülkede kimsenin kazandığı para dert değil, bir tek oyuncuların kazançları mı olay? Buna çok kızıyorum. Halbuki çok zor bir iş yapıyoruz. Bence oyuncular için servet harcanmalı, çok daha fazla paralar kazanmalıyız. Bir Angelina Jolie’nin, Sharon Stone’un aldığı rakamlara bakın bir de bizimkilere. Onların yanında bizimkiler devede kulak. Vallahi bedavaya çalışıyoruz' dedi. Dünyanın ve Türkiye’nin de içinde bulunduğu böyle bir kriz ortamında, Özgü Namal, yaptığı bu açıklamayla büyük tepki aldı... Namal’ın yaptığı bu talihsiz açıklamayı duyan herkes, 'Krizde millet açlıktan ölüyor. İnsanlar eve ekmek parası götürme derdinde. Üstelikte ne zor şartlar altında çalışanlar var. Ama Özgü Hanım dizilerden alınan 40, 50, 60 milyar gibi rakamları az buluyor. Sinemadan alınan paraları da az buluyor ve kendisini dünyaca ünlü Angelina Jolie ve Sharon Stone gibi insanlarla kıyaslıyor. Ayıptır. Biraz haddini bilsin. Üstelik bu genç yaşlarında hem dizilerden hem reklamlardan hem de sinemadan kazanıyorlar hala ağlıyorlar. Gözleri doysun

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: