“GQ Türkiye Men Of The Year 2017" ödülleri sahiplerini buldu!

“GQ Türkiye Men Of The Year 2017" ödülleri gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Magazin

“GQ Türkiye Men Of The Year 2017"  ödülleri sahiplerini buldu! GQ Türkiye, 2017’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. Jess Molho’nun sunduğu geccede; puhutv’de ekrana gelen “Fi” ve “Çi” dizisindeki performansıyla milyonları ekrana kitleyen oyuncu Ozan Güven, En İyi Aktör Ödülü’nü aynı dizideki rol arkadaşı, güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’ın elinden alırken neredeyse 50 yıldır beraber olan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından MFÖ’ye Kült Ödülü’nü Cem Yılmaz takdim etti. Cem Yılmaz esprileriyle gecceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı.

Yakışıklılığı, oyunculuğu ve sosyal hayatındaki örnek davranışlarıyla dikkat çeken Mert Fırat, Yılın İlham Veren Adamı Ödülü’nü; MFÖ’nün üyesi, müzisyen, sinema ve dizi oyuncusu, usta isim Özkan Uğur’dan aldı. Yılın Konuşulan Adamı Ödülü’nü ise uluslararası bir başarıya imza atan ve Emmy Ödülü kazanan ilk Türk dizisi “Kara Sevda”nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner’den teslim aldı.

Her rolde kendini ve beklentileri aşan performansıyla dikkat çeken Yılın Yükselen Oyuncusu Burak Deniz, ödülünü “Kurtlar Vadisi” dizisinde canlandırdığı “Memati” karakteriyle milyonların hafızasına kazınan isim Gürkan Uygun’dan alırken En İyi Yönetmen Ödülü’nü uluslararası işleriyle dünyada adından söz ettiren Ferzan Özpetek’e 2014’te GQ Men Of The Year’da Yılın Adamı seçilen usta oyuncu Halit Ergenç teslim etti.


GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner, Mahmut Orhan’a dünya müzik listelerindeki başarılarından ötürü Yılın En Başarılı DJ’i Ödülü’nü verirken Doğuş Yayın Grubu Spor Grup Başkanı Fuat Akdağ ise Yılın Ekibi Ödülü’nü Ampute Milli Takımı’na verdi.

Kan ve kök hücreden yapay deri üreten Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Yılın Bilim Ödülü’nü ünlü fotoğrafçı Koray Birand’tan alırken Yılın En İyi Çıkış Yapan Müzisyeni Jabbar ise ödülünü sıra dışı tarzı ve yorumuyla geniş bir kitleye hitap eden Mabel Matiz’den aldı.


Doğa tutkunu ünlü iş adamı Edhem Dirvana, Yılın Sıra Dışı Projesi Ödülü’nü Doğa İçin Çal’a verirken Yılın Kadını Ödülü ise Türkiye’nin en esprili, yaratıcı zekaya sahip kadınlarından biri olan ve imza attığı her işte başarı gösteren Gülse Birsel’in oldu. Yılın Kadını, Ödülünü Aile Arasında filminin yönetmeni Ozan Açıktan’dan teslim aldı.


GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner’in ev sahipliği yaptığı ödül törenine iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından birçok seçkin davetli katıldı. GQ.COM.TR’den ve GQ Türkiye YOUTUBE kanalından canlı yayınlanan gecede, ünlü sunucu Gülay Afşar ve Muammer Brav da özel Kırmızı Halı röportajları gerçekleştirdi.


Ödül töreninin ardından After Party’de Mahmut Orhan ve Can Hatipoğlu, performanslarıyla davetlileri eğlendirdi.

GQ TÜRKİYE “MEN OF THE YEAR 2017” ÖDÜL ALAN VE ÖDÜL VEREN İSİMLER:

EN İYİ AKTÖR: OZAN GÜVEN – BERRAK TÜZÜNATAÇ
KÜLT: MAZHAR FUAT ÖZKAN – CEM YILMAZ
YILIN İLHAM VEREN ADAMI: MERT FIRAT – ÖZKAN UĞUR
YILIN STİL SAHİBİ ADAMI: SERDAR GÜLGÜN – SEDA DOMANİÇ
EN İYİ YÖNETMEN: FERZAN ÖZPETEK – HALİT ERGENÇ
YILIN KONUŞULAN ADAMI: BURAK ÖZÇİVİT – ÖMER ÖZGÜNER
YILIN EKİBİ: AMPUTE MİLLİ TAKIMI – FUAT AKDAĞ
YILIN SPORCUSU: RAMİL GÜLİYEV – ERMAN YERDELEN
YILIN SIRADIŞI PROJESİ: DOĞA İÇİN ÇAL PROJESİ – EDHEM DİRVANA
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYEN: JABBAR – MABEL MATİZ
YILIN DJ’İ: MAHMUT ORHAN – ZEYNEP ÜNER
YILIN BİLİM ÖDÜLÜ: ERCÜMENT OVALI – KORAY BİRAND
YILIN KADINI: GÜLSE BİRSEL – OZAN AÇIKTAN
YILIN YÜKSELEN OYUNCUSU: BURAK DENİZ – GÜRKAN UYGUN

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: