'Granada' Parfume

Neşeli, sıcak, zarif ve buğulu bir şeker aroması ile Granada çok sexy ve cüretkar bir koku...

Kadın

'Granada' Parfume İspanyanın tarihi ve kültürüyle insanı adeta büyüleyen Endülüs bölgesinin nadide şehirlerinden Granada.
Yaklaşık 230 bin kadar nüfusa sahip sevimli bir kent.
Aynı zamanda farklı kültürleri içinde barındıran ve her köşesinde nadide bir sanat eseri bulabileceğiniz, buram buram geçmiş, kültür ve tarih kokan bir turizm kenti Granada.

Bugünlerde gerek Hristiyan gerekse İslam ve Musevi kültürlerinin kentte bıraktığı tarihi ibadethaneler ve çeşitli eserler sebebiyle Unesco tarafından koruma altına alınmış bir kent Granada. Dünyanın çeşitli yerlerinden İspanya'ya gelen turistlerin hayran kaldığı bir mimariye ve kadim bir kültüre sahip aynı zamanda bu köklü şehir…

Bu kadim şehrin simgesi ise Endülüs Emevileri döneminden kalan ünlü El Hamra (Alhambra) Sarayıdır.
İslam tarihinde eşi benzeri olmayan bir mimariye sahip olan bu saray, şüphesiz İslam Mimarisinin en gözde örneğidir.
Bu kadim kültürü ve büyüleyici görkemi ile yüzyıllardır adeta arz-ı endam eden Granada şehrinden ilham alınarak yaratılan bir parfüm.
Üzerinizden etrafınıza yayılan neşeli, sıcak, zarif ve buğulu bir şeker aroması ile Granada çok sexy ve cüretkâr bir koku

ÜST NOTALAR: Nar, Portakal çiçeği Akordu, bergamot yağı
ORTA NOTA: Arap Yasemini Akordu, Günebakan Çiçeği
ALT NOTALAR: Musk, Amber Özü, Vanilya


FİYAT: 871,00 tl 75ml
CİNSİYET: Bayan
SATIŞ NOKTASI: Beymen
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: