Grogi, “Mr. Robot” ile geliyor!

Son dönemin adından söz ettiren başarılı isimlerinden Grogi, yeni şarkısını Basemode Records etiketiyle dinleyiciyle buluşturuyor. Ceg ve Tankurt Manas’la yaptığı Bu Gecce Bizim ve Emrah Karakuyu, Kezzo işbirliğindeki Aşamadım’ın ardından bu kez solo bir projeyle karşımıza çıkan Grogi, Mr. Robot’ta dinleyeni kendi içinde bir sorguya davet ediyor.

Kültür-Sanat

Grogi, “Mr. Robot” ile geliyor! Sözleri Grogi, müziği ise BrokBeatz&Berkinlll’ye ait olan şarkıda mix ve mastering’te Can Paşa imzası dikkat çekiyor.

Duygu durumlarımızı, moralimizi, enerjimizi neredeyse “beğeni” ve “takipçi” sayılarının belirlediği bir ortamda, özellikle sosyal medya bağımlılığının artırıldığı, önceliklerimizin değiştiği ve hatta insanın doğasına uzak kaldığı bu modern zamanlara atıfta bulunduğu şarkısında Grogi, ne kadar robotlaştığımıza dikkat çekerek, “İlaç sektörü, fast food zincirleri, sanayi ve teknoloji kolaylaşan hayatlarımızda, aslında bir yandan fiziksel ve ruhsal olarak çöküntülerin olması, duygularımızın klonlaşması, tepkisiz hallerimiz bu şarkıyı ortaya çıkardı” diyor ve Mr. Robot ile unutulan değerlerin hatırlanmasını umduğunu belirtiyor.

Grogi’nin Mr. Robot şarkısı bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, tarihten ve bugünden kesitlerin toplandığı eleştirel görüntülerle sanatçının stüdyo performanslarının birleştiği, Huawei P40pro ile Mustafa İlkay Tapik tarafından çekilerek kurgulandığı klibi de Basemode Records Youtube kanalında yayında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: