GRUP SEKSLE GELEN ÖLÜM!

Ünlü manken zengin iş adamlarıyla grup seks yaptıktan sonra öldürüldü.

Magazin

GRUP SEKSLE GELEN ÖLÜM! Mankenstar yarışmasıyla Rusya çapında ünlenen Oksana defalarca tecavüz edilerek öldürüldü. Ünlü mankenin zengin iş adamlarıyla grup seks yaptıktan sonra öldürüldüğü sanılıyor

ŞÖHRETİN BEDELİ AĞIR OLDU
Rusya’da “Dome-2” isimli mankenstar yarışmasının seksi güzeli Oksana Aplekaeva, şöhretin bedelini ağır ödedi. 10 gündür kayıp olan 30 yaşındaki Oksana’nın cesedi başkent Moskova yakınlarında bulundu. Yapılan otopside ünlü modele defalarca tecavüz edildikten sonra öldürüldüğü belirlendi.

GRUP SEKSLE GELEN ÖLÜM
Son olarak 29 Ağustos’ta düzenlenen MMAS-2008 otomobil fuarında bir tanıtımda görev alan mankenin o günün akşamında ortadan kaybolduğu belirlendi. Cinayetle ilgili soruşturma başlatan polis, genç modelin bilgisayarındaki bilgilerden, para karşılığında Rusya’nın önde gelen iş adamlarıyla birlikte olduğu ve bu kişilerle grup seks partileri düzenlediğini ortaya çıkardı.

DİĞER ADAYLAR PANİKTE
Polis Oksana’nın evli bir iş adamıyla birlikte olurken videoya çekildiğini ve bu yüzden öldürüldüğünü tahmin ediyor. Oksana cinayetinin ardından yarışmanın diğer yıldızları ve ikinci sezona katılmak isteyenler öldürülme korkusu yaşamaya başladı. Oksana’nın yarışma arkadaşları “Sonumuz onun gibi olur” kaygısıyla evlerine kapanırken, gelecek sezon için başvuranlar ise tek tek adaylıklarını çekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: