'Guguk Kuşu' sahnelere veda etti!

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Uğur’un paylaştığı, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu bünyesinde 3 sezon boyunca sahnelenen “Guguk Kuşu” oyun ekibi, Kerem Alışık ev sahipliğinde Etiler'de düzenlenen veda yemeğinde bir araya geldi.

Kültür-Sanat

'Guguk Kuşu' sahnelere veda etti! Ken Kesey’in romanından sinemaya uyarlanan JackNicholson'un yıldızı olduğu beyaz perdenin kült filmleri arasında yer alan Guguk Kuşu”, Şakir Gürzumar yönetiminde sürdürdüğü üç sezonun ardından sahnelere veda ederken, Pelit Pastaneleri’nin sahibi Selahattin Ayan tarafından özel olarak yapılan “Guguk Kuşu” pastası büyük beğeni topladı.

Kerem Alışık, “Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 3 sezondur devam eden oyunu “Guguk Kuşu” finalini de kendine yakışır şekilde yaptı. Büyük emek ve uğraşların olduğu oyunda emeği geçen herkese tiyatromuz adına teşekkür ediyoruz. Tiyatro tarihine damga vuran oyunlardan biri oldu” dedi.


Duygusal anların yaşandığı veda yemeğinde başrol oyuncuları Oktay Kaynarca ve Deniz Uğur, “Bizim için önemi büyük, kendisi büyük projelerden biri oldu… Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Acısıyla tatlısıyla 3 sezonu geride bıraktık. Bir maceranın daha sonuna geldik. Buruğuz ancak mutluyuz ve guruluyuz çünkü alkışımız da seyircimizde hiç eksik olmadı. Bizi gişeleri kapatarak izlediler ” dedi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: