GUIZA'NIN EŞİ'NİN AÇIKLAMASI OLAY YARATTI!

Magazin

GUIZA'NIN EŞİ'NİN AÇIKLAMASI OLAY YARATTI! Fenerbahçeli Dani Güiza'nın eski eşi Nuria Bermudez açıklamalarıyla olay yarattı. Birlikte olduğu futbolcuların isimlerini çekinmeden veren Nuria, Güza'nın kendisini oturduğu evden attırdığını da söyledi

Fenerbahçeli Güiza'nın eski eşi Nuria Bermudez, Futbol Ektra dergisine verdiği röportarjda çok özel açıklamalarda bulundu. İşte Güiza ile mahkemelik olan Nuria'nın olay sözleri...

PARAMI VERMİYOR, EVİNDEN DE KOVDU

"Güiza bana ait olan parayı vermiyor. Beni ve çocuğumu oturduğum evden mahkeme kararıyla attırdı. 6 evi olan birisinin bizi evden atması inanılır gibi değil."

'Kazım yakışıklı'

"Colin Kazım çok çekici biri. En azından traş oluyor. Dani jilet nedir bilmiyordu. Kazım yakışıklı ama takımı için oynamıyor. Kendisini Türkiye'nin Cristiano Ronaldosu zannediyor ama öyle değil" "Roberto Carlos ile birlikteydim ama daha sonra ailemden biri gibi oldu. Carlos'un ardından Cristiano Ronaldo ile M.United'dayken 2 yıl birlikte oldum."

GÜIZA ÖĞRENMEYE ÇOK KAPALI

"Güiza Fener'den giderse akılsızlık eder. Ama bana göre Fenerbahçe'den ayrılacak." "Güiza Türkçe olarak yalnızca merhaba diyebilir. Başka bir şey bilmez. Öğrenmeye çok kapalı bir insan, kabiliyeti yok." "Hala Fenerbahçe'yi destekliyorum. Beşiktaşlı futbolcuların eşleri de çok samimi dostum. Bu nedenle Beşiktaş'a da sempati duyuyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: