GÜL ERÇETİNGÖZ BODRUM'DAN AKTARIYOR

Yaz sezonunu erken açan Rixos, şu anda muhteşem bir partiye ev sahipliği yapıyor.. Gül Erçetingöz Bodrum'dan bildiriyor..

Magazin

GÜL ERÇETİNGÖZ BODRUM'DAN AKTARIYOR Güneşin içimizi ısıtmaya başlamasıyla birlikte yaz aylarının gözde mekânları da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Son yılların en seçkin tatil adreslerinden Bodrum, bahar aylarıyla beraber misafirlerine tüm konukseverliğini cömertçe sergiliyor. Yeşil doğası ve masmavi deniziyle tatil tutkunlarının en "in" mekanı Bodrum, değişik organizasyonların ve party'lerin adresi olmaya bu yaz da devam edecek gibi gözüküyor

2008 yaz sezonuna, Bodrum'un en gözde otellerinden Rixos Bodrum damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yaz sezonunu erken açan Rixos, şu anda muhteşem bir partiye ev sahipliği yapıyor.. "Elle" dergisi ve "Işıltan Productions" iş birliğinde gerçekleştirilen 'yaza merhaba partisine ünlüler de akın etti.. Gül Erçetingöz, Ece Sükan, Nihat Odabaşı, Mehmet Y. Yılmaz, Kubilay-Fatma ve Can Keskin Rixos'un muhteşem atmosferinde eğlenen isimlerden.. Geccenin geç saatlerine kadar devam edecek partide müzikler, son albümüyle müzik listelerinin ilk sıralarından düşmeyen Suat Ateşdağlı'ya emanet..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: