Gül Erçetingöz yazdı!

Gül Erçetingöz önceki gün katıldığı "Mert’s Moroccan Dream” temalı partiyi kaleme aldı.

Sosyete

Gül Erçetingöz yazdı! İşte Gül Erçetingöz'ün o yazısı:


Katıldığım 2018'e veda yeni yıla merhaba sloganıyla ve "Mert’s Moroccan Dream” temalı, Mert Aslan'ın dün akşam Maslak Sanayi313 adlı mekanda verdiği parti son 1 yılda yapılan en iyi davet ve partilerden biriydi.

Benim için geçtiğimiz 2018 yılının en iyi parti ve daveti dün gecce Mert Aslan ve Ahmet Genceban'ın düzenlediği "Mert’s Moroccan Dream” partisiydi.


Gelen her davetli konsepte uygun kıyafetleri ile gecceye damga vurdular.

Maslak Sanayi313 mekanı baştan aşağı Marakeş konsepti ile dizayn eden Mert Aslan ve Ahmet Genceban yüksek zevklerini dün akşamki davetin dekorasyonunda bir kez daha göstermiş oldular.

Davet için müthiş bir açık büfe kurulmuştu. Tatlıdan tuzluya kadar her şey Marakeş'ten gelen özel baharatlar ile özel tariflerden hazırlanmıştı.

Davetin en şık ismine gelecek olursak benim için aslında orada olan her davetli çok ama çok şıktı. Herkes özenle hazırlanmış. Sanki dün akşam bir hayalin içindeydim. İyi ki varsınız Mert Aslan ve Ahmet Genceban. Türkiye'nin sizin gibi yüksek ruhlu, zarif, naif ve başarılı isimlere daha çok ihtiyacı var.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: