Gül Gölge Saygı eşiyle iki yabancı gibi

Gül Gölge Saygı ile Murat Saygı'nın evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Magazin

Gül Gölge Saygı eşiyle iki yabancı gibi Ünlü çift, aylar sonra ilk kez Cuma günü havalimanında görüntülendi. Hararetli bir şekilde tartışan çift, uçağa binene kadar birbirleriyle göz göze gelmedi. Tek kelime konuşmayan Gül Gölge ile eşi, iki yabancıdan farksızdı!

Geçtiğimiz aylarda yakın dostu Elif Gönlüm'le mahkemelik olan Gül Gölge Saygı'nın o olaydan sonra eşi Murat Saygı ile arasının açıldığı iddia edildi. Gönlüm'ün, eşi Kerem Gönlüm'e uygunsuz mesajlar göndermekle suçladığı Gül Gölge, olayların ardından sessizliğe büründü.

Birkaç hafta önce Bodrum'da ortaya çıkan Gölge'nin yanında eşinin olmaması "Evliliğin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor" iddialarını güçlendirdi. Bu dedikodular üzerine Gül Gölge Saygı, Instagram'da Murat Saygı ile fotoğrafını paylaştı. Ancak ünlü televizyoncunun eşi Bodrum'dayken Çeşme'de tatil yapması akılları karıştırdı.

Elif Gönlüm skandalından sonra gazetecilere birlikte görüntü vermeyen Saygı çifti, geçtiğimiz Cuma Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı. Saat 18.35 uçağıyla Bükreş'e uçan Gül Gölge Saygı ile Murat Saygı, havaalanına girerken tartıştı. Ünlü çift, uçağa binene kadar süren tüm işlemler boyunca birbirleriyle tek kelime etmedi. Kuyrukta beklerken aralarına mesafe koyan ikili, 8 yıllık evli bir çift değil daha çok iki yabancı gibiydi.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Gül Gölge'den kilolarına açıklama geldi!

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: