‘GÜLBEN AKILLI KADINDIR!'

Kayahan, Gülben Ergen ile Şehrazat’ın şarkı polemiğini değerlendirdi

Magazin

‘GÜLBEN AKILLI KADINDIR!' 'Gülben bu parayı öder, şarkılarını söyler. Nilüfer’in ’bedava okuyayım’ hatasına düşmez'

Kayahan ile Nilüfer arasında yaşanan şarkı krizinin bir benzeri, şimdilerde Şehrazat ve Gülben Ergen arasında baş göstermeye başladı. Şehrazat da tıpkı Kayahan’ın Nilüfer’e yaptığı gibi telif haklarını alamadığı gerekçesiyle Gülben Ergen’i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Taraflar konuyla ilgili sessizliğini sürdürürken “İkinci Kayahan vakası” olarak anılan bu olaya Kayahan’dan ilginç bir yorum geldi:

‘Şarkıları için bu parayı öder’

“Nilüfer avukatı tarafından yanlış yönlendirilince hem davayı hem de şarkıları kaybetti. Fakat Gülben Ergen şanslı. Çünkü benim avukatım Aydın Kurban ile çalışacak. Aydın telif haklarıyla ilgili donanımlı bir avukat. Bu para ödenmeden bu şarkıların söylenmeyeceğini bildiğinden Gülben’i doğru yönlendirecektir. Zaten Gülben de akıllı bir kadın. Bu parayı ödeyeceğinden yüzde bin eminim.Avukatının yaptığı açıklamaya bakarsanız Gülben Ergen, Nilüfer gibi şarkılara telif ödediğine itiraz da etmiyor. Keşke Nilüfer de onun gibi itiraz etmeseydi. Gülben Ergen akıl yoluyla hareket ediyor. Eminim ki Gülben, Nilüfer’in yaptığı hatayı yapmayacak Şehrazat’ı kaybetmeyecek.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: