GÜLBEN ERGEN AÇIKLADI..

TÜRKİYE’nin altı ilinde anaokulu yapılması için “Çocuklar Gülsün Diye” adlı bir kampanya başlatan Gülben Ergen, projenin detaylarını anlatmak üzere önceki gün Yıldız Teknik Üniversitesi’ndeydi.

Magazin

GÜLBEN ERGEN AÇIKLADI.. Üniversite öğrencileriyle bir araya gelen sanatçı, önce projeyi açıkladı, ardından gençlerden destek istedi. Sohbetin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gülben Ergen, 10 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konserle ilgili “Özel bir sahne şovu hazırlayacak vaktim olmadı, ama çok güzel bir repertuvarım var” dedi.

Feridun’u seviyorum

Ergen, bir radyo programında “Bülent Ortaçgil şarkısını Gülben Ergen’den dinlediğimde kalbi kırılmış bir müzisyendim” diyen Feridun Düzağaç’la ilgili soruya ise şöyle yanıt verdi: “Ben Feridun Düzağaç’ı severim. Belki de başka bir şey söylemiştir, yanlış anlaşılmıştır. Sonuçta Bülent Ortaçgil şarkısını benden dinledi ve beğendiğini söyledi.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: