Gülben Ergen adliyede ifade verdi!

Şarkıcı Gülben Ergen, eski eşi Erhan Çelik'e oturduğu sitenin otoparkına girerek aracını çizdiği iddiasıyla 'konut dokunulmazlığı, mala zarar verme' iddiasıyla 1 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı. Ergen, açtığı davada adliyeye gelerek ifade verdi.

Magazin

Gülben Ergen adliyede ifade verdi! İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen gizli duruşmaya Gülben Ergen, avukatı Altın Mimir ile katıldı. Sanık olarak yargılanan Erhan Çelik’i ise avukatları temsil etti.

Sözcü'nün haberine göre; duruşmada, Gülben Ergen’in şoförüne ve sitenin güvenlik görevlilerine tanık olarak söz hakkı verildi. Güvenlik kameralarının da incelendiği, bilirkişi raporunun mahkemeye geldiği öğrenildi. Duruşma karar için ertelendi.

İddianamede, Erhan Çelik’in şikayetçi Gülben Ergen’in oturduğu sitenin garaj kısmına izinsiz olarak girdiği, bir süre bekledikten sonra burada bulunan aracın kaportasını çizmek suretiyle zarar verildiğine yer verildi.

Duruşma çıkışında açıklama yapan Gülben Ergen, “Hukuk çok güzel cevaplar veriyor, ben konuşmayacağım” dedi. “Erhan Çelik, pişman olduğunu söylerse affeder misiniz?” sorusuna ünlü şarkıcı, "Affetmek Allah’a mahsus” yanıtını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: