Gülben Ergen ateş püskürdü!

Adana'da 3 yaşındaki çocuğa tecavüz girişimiyle ilgili çıkan haberlerden sonra sosyal medya ve halk adeta ayağa kalktı.

Magazin

Gülben Ergen ateş püskürdü! İnsanlar 3 yaşındaki bir çocuğa tecavüz girişiminde bulunan şahsın serbest bırakılmaması adına ayağa kalktı. Geçtiğimiz günlerde de 60 yaşındaki bir dedenin kemerle köpeği bağlayarak tecavüz ettiği video sosyal medyaya düşmüştü.

Ardı ardına gelen bu haberlerin ardından Twitter üzerinden Tecavüze Karşı Yasa İstiyoruz etiketiyle insanlar duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Twitter'da TT haline gelen etikete Gülben Ergen de katıldı. 3 çocuk annesi olan Gülben Ergen, "Geçen hafta kemeriyle bağladığı köpeğe tecavüz ederken videosu çekilen, yayınlanan dede, dün 3 yaşındaki bebeğe tecavüz eden şerefsiz!" yazarak adeta ateş püskürdü.

İşte Gülben Ergen'in o tweeti:


Ne olmuştu?

20 yaşındaki S.K isimli şahıs, 5 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz girişiminde bulundu. Çocuğu ve kendini çırılçıplak soyarken yakalanan şahıs, mahallelinin linç girişiminden çırılçıplak kaçmaya çalıştı. Polis ekipleri tarafından yakalanan şahıs gözaltına alındı. Kız çocuğu hastaneye kaldırılırken, 60'a yakın mahalle sakini zanlının olduğu polis karakoluna yürümek istedi. Şahsın idamla cezalandırılmasını isteyen vatandaşlar "İdam, idam", "Ya ölecek, ya ölecek" gibi sloganlar attı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: