GÜLBEN ERGEN AYRILIK İDDİALARINA CEVAP VERDİ!

Altı yıllık eşi Mustafa Erdoğan’la yaşadığı sorunlarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Etiler’de bir cafeden çıkarken objektiflere takıldı

Magazin

GÜLBEN ERGEN AYRILIK İDDİALARINA CEVAP VERDİ! Mekan içinde birlikte oturduğu iki kadın arkadaşıyla koyu bir sohbete daldığı görülen şarkıcının, bir ara arkadaşına kahve falı baktırdığı da gözlerden kaçmadı. Eşi Mustafa Erdoğan’a boşanma davası açmaya kesin karar verdiği ve 3 çocuğuyla Bahçeköy’deki evinden İstinye’ye taşınacağı haberleri gündeme gelen Ergen, “Ben hala aynı evimdeyim. Taşınmadım daha... Öyle bir şey sözkonusu değil” diye konuştu. Geçtiğimiz günlerde Bülent Ersoy ile yaşadığı repertuvar polemiğiyle ilgili olarak da yanlış bir anlaşılma olduğunu söyleyen Ergen, “Şimdi stüdyoya gidiyorum. Kendisiyle henüz konuşamadık. Eğer görürsem konuşacağım” diyerek Ersoy’a zeytin dalı uzattı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: