Gülben Ergen çocukların hayallerine vesile oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu, Gülben Ergen ile birlikte İstanbul’da Beyoğlu ilçesinin Tarlabaşı semtinde yaşayan ortaokul öğrencisi Zuhal ve arkadaşlarının voleybol hayallerini gerçekleştirdiler.

Magazin

Gülben Ergen çocukların hayallerine vesile oldu Gülben Ergen’le Tarlabaşı Koordinasyon Merkezi’nde yaptıkları röportajda şartlar nedeniyle mahallelerinde voleybol oynayamadıklarını söyleyen öğrenciler için Tarlabaşı Koordinasyon Merkezi ile birlikte harekete geçen Türkiye Voleybol Federasyonu, Sururi Ortaokulu bahçesindeki voleybol sahasının yenilenmesini sağladı.


Tarlabaşı’nda yaşayan Zuhal ve arkadaşlarıyla röportaj yaparak mahallelerindeki şartlar nedeniyle voleybol oynayamadıklarının öğrenilmesini sağlayan Gülben Ergen, voleybol sahasının açılış etkinliğinde konuyla ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi:


“Tarlabaşı bölgesindeki röportajımızda gördük ki, bu bölgede çocuklar voleybol oynamak istiyor fakat yeterli alan olmayışı ve ailelerinden destek göremedikleri için oynayamıyorlar. Çocuklarımız eğer voleybol oynayarak mutlu olacaksa, elimizden gelenin en iyisini yapmak istedik. Tarlabaşı’ndaki mevcut durumu iyileştirmek için voleybol konusunda Türkiye’deki en kapsayıcı kurum olan Türkiye Voleybol Federasyonu ile ortak bir çalışma yaptık. Voleybol oynamak için en uygun alan olan Sururi Ortaokulu’nun bahçesine 4 adet mini saha kurarak ve okuldaki var olan sahayı yenileyerek tüm öğrencilerle doyasıya voleybol oynadık. Röportaj günü iki kızımızın ağzından çıkan birkaç naif sözle, bugünkü şenlik havasını yarabildik. Çocuklarımızın mutluluğunu ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlayabilmek bizim için çok önemli. Bu düşüncemize ortak olarak gerekli tüm yardımları yapan herkese çok teşekkür ediyorum.”

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: