Gülben Ergen tepki gösterdi!

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları etiketiyle basılan, Abdullah Şevki'nin yazdığı Zümrüt Apartmanı'ndaki pedofili içeren satırlar tepki topladı.

Magazin

Gülben Ergen tepki gösterdi! Abdullah Şevki'nin yazdığı Zümrüt Apartmanı kitabı sosyal medyada olay oldu. Kitapta geçen pedofili içeren kısımlar sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Kitapta geçen skandal satırlara bir tepki de ünlü şarkıcı Gülben Ergen'den geldi.

Gülben Ergen'den Oğuzhan Koç'a...

Gülben Ergen'den Oğuzhan Koç'a... "Tam bir artist olmuş!"Kendisi de 3 çocuk annesi olan ünlü şarkıcı Twitter hesabından yaptığı açıklama ile tepkisini ortaya koydu. Ergen'in açıklaması şu şekilde:

"Kitap yazılıyor! Basılıyor! Dağıtımı yapılıyor! Çocuklara tecavüz edilen, hayvanlara işkence yapılan bir ülkede cezasızlık ve uygulanmayan, yasalar üzerine çığlık atıyoruz! Gücümüz sosyal medyada bugünün gündemi kadar mı?"


Gülben Ergen'den çarpıcı sözler!

Gülben Ergen'den çarpıcı sözler!Gülben Ergen yüzüğü taktı!

Gülben Ergen yüzüğü taktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: