Gülben Ergen: "Demet yanımda olmadı!"

Gülben Ergen, Bebek'te bir kuaförde Demet Şener ile denk geldi. Aynı anda girdikleri kuaförde bakım yaptırıp sohbet ettiler.

Magazin

Gülben Ergen: "Demet yanımda olmadı!" Gülben Ergen ile Demet Şener, geçtiğimiz gün Bebek'te bir kuaförde denk geldi. Bakım yaptırdıktan sonra kuaför çıkışında Demet Akalın ile Okan Kurt'un boşanmasıyla ilgili soruları yanıtlayan Ergen, “Demet benim ayrılık sürecinde yanımda olmasa da ben her zaman Demet’in yanında olacağım” dedi. Geçtiğimiz günlerde 11 aydır küs olduğu Demet Akalın’a zeytin dalı uzatan Gülben Ergen'e, Demet Şener’le ne konuştukları sorulunca ise “Demet’in boşanmasını konuşmadık. Kadınsal şeyler üzerine sohbet ettik” açıklamasında bulundu.

Gülben Ergen'den dostluk mesajı!

Demet Şener'e kuaför çıkışında Demet Akalın ile ilgili sorular sorulunca da “Merci” diyerek geçiştirdi. Demet Şener, aralarında 16 yıllık husumet bulunan Demet Akalın'ın boşanması hakkında herhangi bir açıklamada bulunmasa da, sosyal medyada beğendiği 'Ne demişler sen doğru dur Allah eğrinin cezasını verir. Sen çok asil bir bayansın. Senin günahını alanlar bir bir dökülüyor' yorumunu beğenmesi Demet Akalın-Okan Kurt boşanma haberlerine nasıl tepki verdiğini gözler önüne sermişti.

Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu!

Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: