GÜLBEN ERGEN DOĞUM KİLOLARINI VERDİ

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en güzel gülen ünlüsü seçilen Gülben Ergen, doğum kilolarını verdi ve albümünün ikinci klibi için kamera karşısına geçti.

Magazin

GÜLBEN ERGEN DOĞUM KİLOLARINI VERDİ Albümün en çok öne çıkan parçaları arasında yer alan ve iki versiyonu bulunan ‘Çilekli’ için yeni bir düzenleme yapıldı. Şarkının hem akustik hem de normal düzenlemesinin kullanıldığı ve 9. İstinye Atıcılık ve Binicilik Spor Kulübü’nde çekilen klipte Gülben Ergen, masal kitaplarından canlanmış gibiydi. Geçtiğimiz yıl bir ‘Gülben’den Masallar’ adlı masal kitabıyla çocukların gönlünde taht kuran Gülben Ergen, bu kez kendisi bir masal dünyasının içindeydi…Canan Yaka’nın klip için özel olarak hazırladığı pembe, straplez uzun elbise içinde şarkısını söyleyen Gülben Ergen’e, kalabalık bir cast grubu da eşlik etti. Rengarenk görüntülerin bir renk cümbüşü oluşturduğu klip de şarkı gibi oldukça neşeli ve eğlenceli oldu. Nihat Odabaşı ile Tim's Commercial'in 16mm. olarak ortak çektikleri klip tüm televizyon kanallarında gösterilmeye başladı.


Söz ve müziği Pınar Çubukçu’ya ait olan şarkının klip çekimlerinde oldukça kilo verdiği gözlenen Gülben Ergen ’15 kiloyu verirken hiç zorlanmadığımı söyleyebilirim. Forma girmek için profesyonel destek aldım fakat, çocuklarımın peşinde koşmak bana yetti. İşimi yaparken de tüm enerjimi yine onlardan alıyorum’ dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: