Gülben Ergen hakkında zorlama hapis talebi!

Erhan Çelik’in eski eşi Gülben Ergen hakkında mahkemeye başvurarak önleyici tedbir kararı aldırmıştı. Savcılık, Gülben Ergen’nin bu karara uymadığını gerekçesiyle Ergen hakkında zorlama hapis kararı verilmesini talep etti. Kararı ise mahkeme verecek.

Magazin

Gülben Ergen hakkında zorlama hapis talebi! Ünlü sunucu Erhan Çelik boşandığı eski eşi Gülben Ergen hakkında İstanbul 14. Aile Mahkemesi’ne başvurarak, “önleyici koruma tedbir kararı” verilmesini talep etmişti. Çelik’in talebini kabul eden mahkeme, Gülben Ergen’in eski eşine yönelik, "şiddet, tehdit, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına" ve konutuna ya da iş yerine 50 metreden fazla yaklaşmamasını karar vermişti.

Gülben Ergen, Erhan Çelik'i pusu kurmakla suçladı!

Gülben Ergen, Erhan Çelik'i pusu kurmakla suçladı!“ŞAHSIN KARARA UYMADIĞI ANLAŞILMAKLA..”
Ancak alınan bu kararın ardından bugün yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ailenin Korunması ve Kadına Şiddetin Önlenmesi Bürosu savcılığı Gülben Ergen’in önleyici koruma tedbiri kararlarına uymadığı gerekçesiyle 6284 sayılı kanunun 13/1maddesi gereğince mahkemeden zorlama hapsine karar verilmesini talep etti.

Gülben Ergen: Kimseyi aldatmadım!

Gülben Ergen: Kimseyi aldatmadım!DAHA ÖNCE ERHAN ÇELİK İÇİN DE TALEP EDİLMİŞTİ
Gülben Ergen de daha önce Erhan Çelik hakkında önleyici tedbir kararı aldırmış ancak bu karara uymadığı gerekçesiyle savcılık Erhan Çelik hakkında zorlama hapsi uygulanmasını talep etmişti. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Gülben Ergen o iddiaya yanıt verdi!

Gülben Ergen o iddiaya yanıt verdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: