Gülben Ergen: Haksızlıklara ve acılara yılmadan dimdik durmak

Gülben Ergen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Sözleriyle 2018'e veda eden şarkıcı, "Haksızlıklara ve acılara yılmadan dimdik durmak kolay değildi" dedi.

Magazin

Gülben Ergen: Haksızlıklara ve acılara yılmadan dimdik durmak Yılbaşında Kıbrıs'ta sahne alan Gülben Ergen, Nur Yerlitaş imzalı kıyafet giydi. Yeni yıla üç oğlu Atlas, Güney ve Ares Erdoğan da yanındaydı. Gülben Ergen sahnedeyken çocukları ile çektirdiği bu kareyi Instagram'a yükledi ve altına da şöyle yazdı:

"Hoş geldin 2019 tüm acılarına rağmen adaletli bir final yaptı. 2018 ben ve ailem için. Haksızlıklara ve acılara yılmadan dimdik durmak kolay değildi... Sadece zirvede ışık saçan bir yıldız değil, bir de kadın, bir de anne vardı yaşam mücadelesi veren. İlahi adalet şaşmayacak... İyilik hep kazanıyor, daha da kazanacak... Tüm yanlış hesaplar Bağdat’tan dönüyor, daha da dönecek. #GülbenGülsünDiye yılı ilan ediyorum."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: