Gülben Ergen hamile mi?

Erhan Çelik'le 28 Eylül'de İzmir Şirince'de evlenen Gülben Ergen'in 4 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti ise kız.

Magazin

Gülben Ergen hamile mi? Sabah gazetesinin haberine göre Gülben Ergen-Erhan Çelik çiftinin nikah masasına oturdukları günden bu yana şehir efsanesine dönen hamilelik haberleri gerçekmiş. Çiftin bir yakını, Ergen'in 4 aylık hamile olduğunu ama bu haberi bir süredir gizlemeye çalıştıklarını söyledi.

Üstelik Ergen'in bebeğinin cinsiyetinin bile belli olduğunu söyleyen yakın arkadaşları, "Bebeğin cinsiyetinin kız olması, ikisini de sevince boğdu" dedi. Gülben Ergen'in ilk evliliğinden üç, Erhan Çelik'in ise bir oğlu var. Uzun süredir hamile olduğu konuşulan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde Instagram'da bir kız bebeğin fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğraf da Ergen'in kız bebek beklediğine dair bir mesaj olarak algılandı.

Bu iddialar üzerine Gülben Ergen, Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınına bağlanarak şunlara söyledi:

"'Roma'da, Bodrum'da evlendi, evleniyor' dediler yaz boyunca her gün... İstisnasız her gün yazıldı... Evlendi, saklıyor dediler... Şimdi hamile yazılıyor, 6 aya kalmaz başka tahminlerde sıra. Bu kaba üslubu, sormadan masabaşı haberini kınıyorum. Yapılan haber doğru değil. Hem karnıma bebek koyup, hem de cinsiyet belirleyebilecek kadar ayıp."

foto...

Bunlarda ilginizi çekebilir: