Gülben Ergen ile Burak Törer kavga etti!

Gülben Ergen geçtiğimiz Mart’ta Burak Törer ile aşk yaşamaya başlamıştı. Her fırsatta mutluluk pozları veren, birbirlerine şiirler okuyan çift, ilk kavgalarını yaptı.

Magazin

Gülben Ergen ile Burak Törer kavga etti! teve2’deki ‘2. Sayfa’da yer alan habere göre; Bodrum tatiline devam eden Gülben Ergen geçtiğimiz gün yazlığının verandasında sevgilisine yüksek sesle “Bana nasıl güvenmezsin? Sen bana inanmayacaksın da kime inanacaksın? Bana güvenmelisin” diye bağırdı.

Burak Törer, Gülben Ergen’e sert karşılıklar vermedi. Aksine sevgilisini sakinleştirmeye, ortamı yumuşatmaya çalıştı. Ancak başarılı olamadı. Kavga anında duyuldu. Gülben Ergen, olayın sitedeki komşulardan yayıldığını öğrenince çok sinirlendi. Instagram’da komşularının çocukları ile fotoğrafını paylaştı, altına da manidar bir yazı paylaştı: “Komşuluk böyle bir şey işte. Masallarımızda hep iyi yürekli kahramanlarımız var. Ve kötü kalplileri hep yeniyorlar.”


Demet Akalın ve Gülben Ergen, Bodrum'da pişti oldu!

Demet Akalın ve Gülben Ergen, Bodrum'da pişti oldu!Gülben Ergen yıllar sonra bikinili görüntülendi!

Gülben Ergen yıllar sonra bikinili görüntülendi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: