Gülben Ergen ile Erhan Çelik evlendi!

Gülben Ergen ve Erhan Çelik yakın dostları Taşkın Sabah ve Ciner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ'ın şahitlik ettikleri nikah töreniyle dünyaevine girdiler.

Magazin

Gülben Ergen ile Erhan Çelik evlendi! Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı'nın kıydığı nikah törenine çiftin yakın dostları katıldı. Nikah için seçilen mekan ise Ege'nin şirin dağ köylerinden birinin asırlık konağı oldu. Nikah konsepti olarak taze başak ve taze lavanta kullanıldı.

GÜLBEN’DEN DUYGUSAL YAZI

Gülben Ergen, nikahın ardından Instagram hesabında duygusal bir yazı yayınladı: “Önce “güven” dedi, aşktan önce gelir kabul mü? dedi, evet dedim... Sonra saygı dedi, kabul mü? Evet dedim. Senin anneliğin , benim babalığım bir ömür boyu önceliğimiz dedi. Kabul mü diye sormadı. Sevgili olmayı ailemizin çatısında yaşayalım, senin gülün bende hiç solmayacak, söz dedi. Kalbim dedim. Soyadı artık soyadım.”

NİKAHTAN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: